خمینی ضد بشر، (روح الله خمینی) در سال ۱۳۲۰ هجری قمری (۱۲۷۹ شمسی) در خمین متولد شد.
مادرش هاجر دختر میرزا احمد از اهالی همین شهر بود. پدرش مصطفی پسر احمد هندی بود.
احمد هندی (پدر بزرگ خمینی) زاده روستای کینتور در منطقه بربنکی در ایالت اوتارپرادش هندوستان بود. او مدتی هم در کشمیر بوده، در فاصله سالهای ۱۲۴۰ تا ۱۲۵۰ قمری به ایران آمد.
ابتدا مدتی در منطقه گلپایگان سکنی نمود. سپس برای مدتی به بغداد رفته و بعد در پوشش سیدی معمم در خمین سکنی گزید. احمد هندی و فرزندش مصطفی به رمالی و جن‌گیری نیز مي‌پرداختند. مهم‌ترین وظیفه مصطفی هندی از سوی حکومت هند ایجاد رابطه دوستی با خوانین بختیاری و رؤسای راهزنان آن منطقه بوده است. امنیت کامل برای کاروان‌های تجارتی انگلیس و عدم امنیت برای کاروان‌های سایر دولت‌های خارجی به وجود آورد.
وی به تدریج با استفاده از امکاناتی که حکومت هند در اختیارش قرار داده بود در نقش یک باج‌گیر تمام عیار در منطقه ظاهر شد. از خوانین منطقه نیز اخاذی می‌نمود. وی از راهزنان نیز سهم می گرفت و امکان فروش اموال مسروقه را برای ایشان در نقاط دیگر فراهم می کرد. خاطرات پسندیده در صفحات ۲۰ تا ۱۱».
 
کیش و خاندان خمینی
در منطقه شبه قاره هند در بین سیک های هند رسم بوده است که شال هایی به دور سر و کمر خود با رنگ های متنوع از جمله سیاه، سفید، سبز و دیگر رنگ ها می بستند.
پدربزرگ خمینی که از سیک های هندوستان بود و برای انگلیسی‌ها کار می‌کرد و برای آنکه راحت‌تر و آسوده‌تر بتواند با مسلمانان به ویژه شیعیان معاشرت و در میان ایرانیان نفوذ کند به ظاهر مسلمان شد و نام احمد هندی را برگزید و از آنجا که با شال سیاه بر سر بسته شده به ایران و نجف و کربلا رفت و آمد می‌کرد، چون بستن شال و یا پارچه سیاه بر سر (عمامه) نشانه سیادت به حساب می‌آمد. برای همین هم به احمد هندی لقب سید داده شد او را سید احمد هندی می‌نامیدند.
سوابق خمینی ضدبشر
وقتی که خمینی ۲ساله بود، پدرش در مسیر سلطان‌آباد اراک مورد حمله یکی از همراهانش قرار گرفت و به‌قتل رسید. بعدها خانواده او ازجمله پسندیده، به دربار مظفرالدین شاه شکایت می‌کنند و به عین‌الدوله ملتجی می‌شوند تا سرانجام قاتل را قصاص می‌کنند‌.
در سال ۱۳۰۵ شمسی در حوزه قم سطوح عالیه آموزش‌های آخوندی را به‌پایان رساند و در سال ۱۳۱۵ در شمار آخوندهای مدعی اجتهاد بود. مهمترین استاد خمینی همان شیخ عبدالکریم حائری، مؤسس حوزه قم است که به‌گفته آخوند رضا استادی به‌ نوبه خود شاگرد شیخ فضل‌الله نوری بوده است.
خمینی در دوران دیکتاتوری رضا شاه ساکت ماند.
زندگی او در دوران رضا شاه: در آستانه سلطه کامل رضا شاه، نزدیک به دو دهه از انقلاب مشروطه سپری شده بود در این دوران پر از تحول و آشوب، خمینی که سالهای جوانی را می‌گذراند، بی‌اعتنا به سرنوشت شومی که برای مردم ایران رقم زده می‌شد، مشغول درس‌های حوزه بود.
وقتی که رضاخان با ارعاب و تطمیع مجلس پنجم را وادار به پذیرش سلطنت خود کرد، روشنفکران و شخصیت‌های ترقیخواه به‌شدت با آن به مخالفت برخاستند. در ۱۶سالی که رضا شاه مشغول استقرار و بسط دیکتاتوری مخوف خود بود، خمینی با اشراف کامل نظاره‌گر خاموش صحنه بود.
بیشتر بخوانید
رضا شاه؛ اطلاعیه من حکم می‌کنم!
مردی تا سن ۶۰ سالگی در امور سیاسی دخالت نداشت 
اولین اقدام خمینی مقارن ۶۰سالگی‌اش است که علیه برخورداری زنان ازحق رأی، به شاه اعتراض کرد.
علت اصلی مخالفت او با شاه هم همین تصویب مصوبه قانونی مبنی بر آزادی شرکت زنان در انتخابات بود. آنچه سبب شد که او از سایرین پیشی بگیرد، همین اعتراض‌هایش به رژیم شاه در سالهای ۴۱ تا ۴۳ و سپس تبعید او بود. جاذبه اجتماعی مخالفت با «شاه»، خمینی را از وجهه زیادی برخوردار ساخت و از دیگران پیشی گرفت.
سخنرانی او علیه تصویب قانون کاپیتولاسیون در قیام ۱۵خرداد یکی از عوامل مانور انقلاب سفید شاه شد که تبعید او را به ترکیه به‌دنبال داشت. خمینی پس از مدت کوتاهی از ترکیه به نجف رفت. از آن پس خمینی از نظر سیاسی به‌خاطر بی‌عملیش برای یک دوره ای به‌ محاق رفت. ضربه اپورتونیستی به سازمان مجاهدین خلق ایران سبب تقویت جریان راست ارتجاعی پیرو خمینی شد که به رو در رویی با مجاهدین برخاستند و نهایتاً به همسویی با ساواک شاه کشیده شدند.
ربودن رهبری انقلام مردم ایران
خمینی برای ربودن رهبری انقلاب مردم ایران خودرا همگام با سیاست حقوق‌بشر جیمی کارتر نشان داد. با انداختن تحول از مسیر انقلاب، به‌ مسیر انتقال منظم.
با این هدف که ارتش و ساختار اصلی حکومت شاه در خلال انتقال قدرت سالم بماند. خمینی از عراق به پاریس رفت. در پاریس پیام‌های خود را به‌گوش سران قدرت‌های بزرگ غرب که درگوادلوپ گردآمده بودند رساند و به این وسیله انقلاب مردم ایران را به سرقت برد.
بعد از پیروزی انقلاب ضدسلطنتی در بهمن ۱۳۵۷ به سرکوب آزادیها پرداخت. وی به‌دلیل ویژگی‌های فوق‌العاده ارتجاعی و کینه توزی‌اش با نیروهای انقلابی که در فضای سیاسی مسالمت‌آمیز گسترش  پیدا می‌کردند، خیلی زود قولهای خود را که در پاریس و در خلال مصاحبه‌هایش داده بود زیر پا گذاشت و برای خلاص شدن از شر بازرگان و شرکای سیاسی‌اش و به‌منظور آماده‌سازی زمینه‌های سرکوب نیروهای مخالف از جمله مجاهدین خلق ایران، به اشغال سفارت آمریکا اقدام کرد.
به‌ دنبال آن به‌گونه‌یی وحشیانه «سنگر آزادی» یعنی دانشگاه را بست و با کشتار رهبران خلق ترکمن و لشکرکشی به کردستان به سرکوب خلقهای ایران متوسل شد. نهایتاً برای فرار از گرداب بحران‌های داخلی سیاست «صدور انقلاب» به عراق! را پیش گرفت که به جنگ ۸ساله ضدمیهنی منجر شد.
کینه هیستریک نسبت به مصدق
پس از پیروزی انقلاب ضدسلطنتی جمعیت عظیمی راهی احمدآباد شدند. تا به مناسبت سالگرد درگذشت پیشوای نهضت ملی ایران نسبت به او ادای احترام کنند. خمینی مراسم یاد شده را، راه انداختن بزرگداشت و میتینگ «برای هراستخوانی» توصیف کرد.
وی در بیستم دیماه ۵۸ علیه ملی شدن صنعت نفت و پیشوای این حرکت ضد استعماری عقده گشایی کرد و گفت: «آنها می خوان سرپوش بگذارند روی مقاصد خودشان، آن مقاصدی که برخلاف مسیرماست با اسم یک نفری که ملی است. مسیرما نفت نیست. ملی کردن نفت پیش ما مطرح نیست. این اشتباه است. ما اسلام می‌خواهیم. اسلام که آمد. نفت هم مال خودمان می شود. نباید برا یک نفرکه نفت را ملی کرده سینه بزنند».
خمینی با به کشتن دادن تعداد زیادی از جوانان ایران و نابودی سرمایه‌های مردم ایران در تنور جنگ ضدمیهنی و نابودی ایران و ایرانی و همچنین با حکم اعدام مجاهدین و قتل‌عام زندانیان سیاسی در سالهای حکومتش در تاریخ ایران  فاجعه آفرید و داغ ننگ جاویدان بر چهراش خورد.
سرانجام روز ۱۳خرداد ۶۸ خمینی مرد و حیاتش ننگینش خاتمه یافت. با مرگ او «خط امام» حامی و صاحب خود را از دست داد و در برابر جناح مخالف و مردم به‌جان آمده از جنگ و اختناق تنها ماند. 
خرداد 17, 1401

چرا به خمینی دجال می‌گویند؟

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

«دجال» به چه معناست؟ تعریف دجال در روایات مختلف. دجال از «تدجیل» به معنای «پوشاندن» ریشه گرفته است. دجال را به این نام می‌خوانند چرا که او با کفرش حق مردم را می‌پوشاند یا این که حق را با باطل می‌پوشاند. این واژه از «تدجیل»…
خرداد 17, 1401

خمینی؛ مردی که هزار سال در تولد خویش تاخیر داشت!

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

خمینی ضد بشر، (روح الله خمینی) در سال ۱۳۲۰ هجری قمری (۱۲۷۹ شمسی) در خمین متولد شد. مادرش هاجر دختر میرزا احمد از اهالی همین شهر بود. پدرش مصطفی پسر احمد هندی بود. احمد هندی (پدر بزرگ خمینی) زاده روستای کینتور در منطقه بربنکی در…
خرداد 17, 1401

نقش شمخانی در فاجعه متروپل آبادان چه بود؟

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

رابطه علی شمخانی با عبدالباقی چیست؟ در روزهای اخیر حادثه ناگوار متروپل مردم آبادان و ایران را در شوک و ماتم فرو برد حال پس از گذشت چند روز از این حادثه ناگوار گوشه‌هایی از روابط علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی حکومت ایران…
خرداد 17, 1401

چرا قرارگاه خاتم متولی تخریب برج متروپل شد؟

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان اعلام کرد: قرارگاه خاتم الانبیا مسئولیت تخریب بخش باقیمانده و ناایمن ساختمان ۱۱ طبقه متروپل آبادان را بر عهده گرفت! شهاب صدیقی سخنگوی مدیریت بحران خوزستان گفت: مرحله تخریب سازه باقی‌مانده اهمیت بالایی دارد که در این خصوص قرارگاه خاتم‌الانبیا…
خرداد 17, 1401

روایت منتظری در مورد ادامه جنگ بعد از بازپس گرفتن خرمشهر

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

چرا خمینی رضایت نداد که بعد از خرمشهر جنگ پایان یابد؟ روایتی از منتظری؛ در ۳ خرداد سال ۶۱ نیروهای ایرانی توانستند شهر خرمشهر را از نیروهای عراقی باز پس بگیرند. در حقیقت از این تاریخ به بعد کلیه نیروهای عراقی از خاک ایران خارج…
خرداد 01, 1401

آخوند ناصر قوامی هم ضد انقلاب شد!

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

ما از ترس زندان و شکنجه سکوت کردیم! آخوند ناصر قوامی: حقایقی وجود دارد که جرأت گفتنش را نداریم. وی که در مجلس ششم عضو کمیسیون قضایی مجلس بود، خطاب به ابراهیم رییسی و باند خامنه‌ای گفت: آقایان انقلابی مگر قرار است علیه مردم فقیر…
خرداد 01, 1401

وقتی جنایتکاران به همدیگر نان قرض می‌دهند!

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

یک جنایتکار به دنبال آزادی جنایتکار دیگر اخیرا کاظم دارابی از محکومان ترور میکونوس خواستار آزادی حمید نوری جنایتکار یا همان حمید عباسی دادیار زندان گوهردشت کرج که در سوئد محاکمه می‌شود شده است. در شهریور سال ۱۳۷۱ چند تروریست حکومت ایران در رستوران میکونوس…
خرداد 01, 1401

پاسخی قاطع به تروریسم ولایت

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

سرانجام دادگاه استیناف در بلژیک ضمن به چالش کشیدن تروریسم صادراتی از سوی دیکتاتوری ولی‌فقیه، احکام طویل‌المدت برای اسدالله اسدی، دبیر سوم سفارت رژیم در اتریش و سه تن دیگر از همدستان وی را تائید نمود. صرف‌نظر از ابعاد قضائی این پرونده، باید به بعد…
ارديبهشت 10, 1401

خامنه ای کشتار مردم اوکراین را غوغا خواند!

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

خامنه ‌ای به طور آشکار به تروریسم فراخوان داد خامنه‌ای آخرین ولی فقیه ایران، امروز جمعه به مناسبت روز قدس سخنانی ایراد کرد. سخنرانی خامنه ای که از قبل هم روی آن تبلیغ شده بود، اساسا به مساله روز قدس و فلسطین اختصاص داشت. خامنه…
ارديبهشت 10, 1401

صدا و سیمای ولایت فقیه وسیله سانسور و ایجاد اختناق در ایران

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

در دنیای امروز علاوه بر صدا و سیما، رسانه‌های جمعی، روزنامه‌ها، رادیو، تلویزیون و اینترنت… با انتقال اطلاعات جدید و تبادل افکار و افکار عمومی نقش بسزایی در توسعه فرهنگ و تمدن بشری ایفا کرده‌اند. به طوری که بسیاری از دانشمندان عصر حاضر را «عصر…
ارديبهشت 10, 1401

کنار گذاشتن محسن رضایی؛ نمود بیرونی یک بحران عمیق شونده

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

حذف محسن رضایی گامی به سوی پایان با حذف محسن رضایی از ترکیب کمیسیون اقتصادی دولت ابراهیم رئیسی شکاف و بحران در دولت رئیسی نمودها و تجسد بیشتری پیدا می‌‌کند. ناگفته مشخص بود که در انتخابات سال ۱۴۰۰ که خامنه‌ای قصد داشت تا رئیسی را…
ارديبهشت 10, 1401

اعتراف علی مطهری به پروژه تولید بمب هسته ای

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

مطهری: مجاهدین خلق ما را افشا کردند علی مطهری نماینده پیشین مجلس در اظهار نظری نادر اعتراف کرد که هدف اصلی حکومت از پروژه اتمی تولید بمب هسته ای بود که نتوانستند مخفی کنند و مجاهدین خلق آن را افشا کرد. علی مطهری روز یک…
ارديبهشت 10, 1401

پشت پرده سفر گزارشگر ویژه سازمان ملل برای بررسی خسارات تحریم‌ها

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

چرا دولت رییسی نیازمند سفر گزارشگر ویژه است؟ مرور اخبار جهان و ایران می‌تواند توجه خواننده را به سفر یک مقام سازمان ملل به ایران جلب کند. به گزارش دفتر حقوق بشر سازمان ملل، آلنا دوهان برای ارزیابی تاثیرات تحریم های یکجانبه بر حقوق بشر…
ارديبهشت 10, 1401

مقاومت مردم اوکراین و نگرانی خامنه‌ای + فیلم

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

https://youtu.be/RSLBZ9wGI7Uمقاومت مردم اوکراین خامنه‌ای را ناگزیر از چرخش مداری کرد خامنه‌ای در آخرین اظهار نظر درباره مقاومت مردم و ارتش اوکراین در برابر حمله روسیه گفته است: «جنگ اوکراین رو بنظر من باید یه مقداری با یه دید عمیقتری نگاه کرد…». عقب نشینی خامنه‌ای از…
ارديبهشت 09, 1401

«قالیباف گیت» - گر حکم شود که دزدگیرند.....

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

از فردای افشاء سفر خانواده پاسدار قالیباف، رئیس مجلس حکومتی به ترکیه و خرید ده ها چمدان سیسمونی نوزاد که با بازتاب گسترده و تنفر از سوی جامعه روبرو گردید، اکنون شاهد اوجگیری جنگ و جدال در میان باندهای درونی رژیم آخوندی بویژه برملا شدن…
ارديبهشت 03, 1401

از خیریه مولی الموحدین چه می‌دانیم؟

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

خیریه مولی الموحدین صاحب هواپیمایی ماهان خیریه مولی الموحدین در سال ۱۳۶۶ توسط حسین مرعشی پسر عموی عفت مرعشی همسر هاشمی رفسنجانی تاسیس شده است و اکنون یکی از امپراطوری‌های مالی حکومت ولایت فقیه است. از خیریه مولی الموحدین چه می‌دانیم؟ خیریه مولی الموحدین در…
ارديبهشت 03, 1401

آیا قالیباف مجبور به کناره گیری خواهد شد؟!

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

قالیباف زیر تیغ منتقدان آن چنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید برخی در درون حکومت ایران خیز برکناری قالیباف از مجلس ولایی حکومت ایران را برداشته‌اند. در حالی که هنوز ریاست قالیباف بر مجلس حکومت ایران به ۲ سال نمی‌رسد برخی از عملکردهای وی…
ارديبهشت 03, 1401

مقاومت مردمی در ایران و اوکراین، پیوندها و چشم‌انداز‌ها!

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

نگاهی به دشمنی رژیم ایران با مقاومت مردم اوکراین! به قلم عبدالرحمن گورکی، نویسنده و تحلیلگر سیاس مقاومت ارتش و مردم اوکراین تا به امروز توانسته رویاهای نیروی تجاوزگر به کشور اوکراین را نقش بر آب کرده و با پرداخت هزینه کلان جانی و مالی،…
ارديبهشت 03, 1401

پروژه امنیتی بنام «سیسمونی گیت»

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

از فردای افشاء فساد مالی علیه پاسدار قالیباف و سفر خانواده وی به ترکیه برای خرید «سیسمونی» نوزاد، اکنون این سؤال منطقی در جامعه مطرح گردیده که به‌واقع چه جریانی در درون حکومت در پشت این افشاگری‌ها قرار دارد؟ مشاور پاسدار قالیباف در مطلبی مندرج…
ارديبهشت 02, 1401

آیا پایان ریاست قالیباف فرا رسیده است؟!

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

پایان سرهنگ‌ها نزدیک نیست؟ خامنه ای در اوایل سال ۱۴۰۰ وقتی ابراهیم رییسی را از صندوق یک انتخابات سرد و یخ زده بیرون کشید، همه تصورش آن بود که اکنون با یک دست کردن حکومت و به کارگیری سه مهره گوش به فرمان و به…
ارديبهشت 02, 1401

مجلس خبرگان؛ مجلسی فرتوت در خدمت ولایت فقیه

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

۲۱تن از اعضای مجلس خبرگان در دوره اخیر مردند! ایده تشکیل مجلس خبرگان به انقلاب ۱۳۵۷ برمی گردد، زمانی که برای تدوین قانون اساسی جدید نیاز به مجلس موسسان بود. بحث بر سر ماهیت این نهاد در نهایت منجر به تشکیل یک گروه کوچک به…
ارديبهشت 02, 1401

گسترش اعتراضات؛ نگرانی اصلی دولت رییسی

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

اعتراضات پیش رو و نگرانی حکومت ولایت فقیه در روزهای اخیر تجمعاتی شکل گرفته که مبین این نکته است که دولت رئیسی و حکومت ولایت فقیه خود را در معرض اعتراضات گسترده در آینده‌ای نه چندان دور می‌بیند. در روند طبیعی تکامل اعتراضات در ایران…
فروردين 30, 1401

آیا آمریکا، سپاه پاسداران را از لیست تروریستی حذف میکند؟ + فیلم

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

https://youtu.be/f-fXzJXaPNAخروج سپاه پاسداران از لیست سیاه یعنی بی‌ثباتی منطقه و گسترش تروریسم سپاه پاسداران دوم اردیبهشت سال ۵۸ با فرمان خمینی تأسیس شد. در خلاصه‌ترین صورت ممکن باید گفت؛ در نخستین روزهای بعد از انقلاب بهمن ۵۷، حسن لاهوتی توسط خمینی طی حکمی مأمور به…
فروردين 29, 1401

سپاه پاسداران را از لیست تروریستی خارج نکنید

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

سپاه پاسداران و واکنش‌های جهانی به احتمال خروج نام آن از لیست تروریستی به دنبال شائبه‌ها و گمانه‌زنی‌ها مبنی بر اینکه دولت بایدن احتمالا قصد آن را دارد که نام سپاه پاسداران را از لیست سازمان‌‌های خارجی تروریستی خارج سازد،‌ شمار بیشتری از مقامات، از…
فروردين 29, 1401

پشت پرده حمله به سه آخوند در مشهد چه بود؟

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

چرا خامنه ای و رییسی از افشای آن چه که در مشهد گذشت وحشت دارند؟ ۱۶فروردین ۱۴۰۱ بود که مطبوعات حکومتی در ایران اعلام کردند که سه آخوند در صحن امام رضا در مشهد مورد حمله یک جوان قرار گرفتند و از پا در آمدند.…
فروردين 29, 1401

علم الهدی؛ دشمن آمده به حلق ما، پس کی طرح صیانت را اجرا می‌کنید؟…

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

https://youtu.be/DLDnqArVvT0علم الهدی و کابوس روزهایی که دور نیست..!! علم الهدی نماینده خامنه‌ای در مشهد و امام جمعه مشهد در نماز جمعه این هفته، بسیار سراسیمه و عصبانی ظاهر شد. علم الهدی که بعد از حمله به سه آخوند در حرم امام رضا صحبت می‌کرد، موضوع…
خرداد 17, 1401

احضار روح پادشاهی که قد مهمان را اندازه تختش می‌برید (طنز سیاسی)

in طنز سیاسی

by Resistance Sites

خدمت یکتای گاو، از مدحت صد شاه به پادشاهی خوابگاه طلائی گرانقیمتی داشت که تختخواب…
خرداد 17, 1401

میرزا کوچک خان جنگلی چهره درخشان تاریخ ایران

in چهره های ماندگار

by Resistance Sites

میرزا یونس معروف به میرزا کوچک خان جنگلی (متولد ۱۲۵۷ شمسی-درگذشته‌ی ۱۱ آذر ۱۳۰۰ شمسی)…
خرداد 17, 1401

بیماری آبله میمونی چیست؟

in دانستنی ها

by Resistance Sites

آبله میمونی «Monkeypox» بیماری نادرعفونی واگیردار از ویروس آبله میمون است و شبیه به آبله…
خرداد 17, 1401

فناوری جدید ارسال ماهواره به فضا بدون نیاز به موشک

in دانستنی ها

by Resistance Sites

یک شرکت آمریکایی به نام اسپین‌لانچ که در زمینه فناوری‌های ماهواره‌ای و فضایی کار می‌کند…
خرداد 17, 1401

فرابشر بودن؛ سهیل عربی و غلامرضا خسروی؛ کوششی صادقانه در مسیر انسانیت و دشواری‌های…

in مناسبت ها

by Resistance Sites

سهیل عربی، غلامرضا خسروی را فرابشر نامیده بود یعنی کسی که به قیمت از دست…
خرداد 17, 1401

غلامرضا خسروی؛ آخرین فایل صوتی منتشر نشده قبل از اعدام + ویدئو

in مناسبت ها

by Resistance Sites

راز استواری و پایمردی شهید غلامرضا خسروی از زبان خودش زندانی سیاسی غلامرضا خسروی در…
خرداد 17, 1401

سلام فرمانده، تلاش اطرافیان احمق و لباس جدید خامنه ای (طنز سیاسی)

in طنز سیاسی

by Resistance Sites

سلام فرمانده، همایشی که یاد آور داستان لباس جدید پادشاه است! سلام فرمانده؛ حتما که…
خرداد 17, 1401

ژاندارک یا دوشیزه اورلئان قهرمان ملی و فرمانده مشهور فرانسه

in چهره های ماندگار

by Resistance Sites

ژاندارک، انسانی‌ که به خاطر اعتقاداتش۵۰۰ سال قبل، در برابر دشمنان میهنش ایستادگی نمود. به…
خرداد 17, 1401

چشم انداز سرنگونی در پیوند مردم و مقاومت ایران

in مقالات

by Resistance Sites

نقشه مسیر قیامهای مردمی تا سرنگونی دیکتاتوری به قلم عبدالرحمن گورکی، نویسنده و تحلیلگر سیاسی…
خرداد 17, 1401

سم اژه ای خطرناکتر است یا عقرب! (طنزسیاسی)

in طنز سیاسی

by Resistance Sites

روزی از کنار بیمارستانی می‌گذشتم، تابلوی هشدار دهنده کنار درب بیمارستان نظرم را جلب کرد.…
خرداد 17, 1401

چرا به خمینی دجال می‌گویند؟

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

«دجال» به چه معناست؟ تعریف دجال در روایات مختلف. دجال از «تدجیل» به معنای «پوشاندن»…
خرداد 17, 1401

خمینی؛ مردی که هزار سال در تولد خویش تاخیر داشت!

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

خمینی ضد بشر، (روح الله خمینی) در سال ۱۳۲۰ هجری قمری (۱۲۷۹ شمسی) در خمین…
خرداد 17, 1401

در گسترده ترین تسخیر سامانه‌های شهرداری تهران چه اتفاقی افتاد؟

in گزارش ها

by Resistance Sites

زاکانی بلافاصله به متصدیان انفورماتیک آماده باش صد در صد داد خبرگزاری‌های بین المللی و…
خرداد 17, 1401

نقش شمخانی در فاجعه متروپل آبادان چه بود؟

in تحلیل سیاسی

by Resistance Sites

رابطه علی شمخانی با عبدالباقی چیست؟ در روزهای اخیر حادثه ناگوار متروپل مردم آبادان و…